• Home
  • מייסדי המועצה

הנהלת מועצת הנגב

הנהלת המועצה היא "הנהלה מייסדת" וחבריה מהווים מתווי דרך ואמונים על קבלת ההחלטות האסטרטגיות בה. ההנהלה מורכבת מתמהיל מגזרי הכולל ראשי רשויות, נציגי מגזר פרטי, נציגי מגזר שלישי ואזרחי.

מיכאל ביטון, יו"ר מועצת הנגב וראש מועצה מקומית ירוחם

סיגל מורן, מ"מ יו"ר מועצת הנגב וראש מועצה אזורית בני שמעון

מוחמד אלנבארי, מ"מ יו"ר מועצת הנגב וראש מועצה מקומית חורה

טל אל על, מ"מ יו"ר מועצת הנגב ומ"מ וסגן ראש עיריית באר שבע

שי חג'ג', מ"מ יו"ר מועצת הנגב וראש מועצה אזורית מרחבים

צוות המועצה

יוהן אטלן, מנכ"ל מועצת הנגב

אסתר עקיבא, מנהלת פרויקטים

נעמה ספיר, פרוייקטורית התארגנות המגזר השלישי בנגב

מייסדי מועצת הנגב

מועצת הנגב הינה ארגון רב מגזרי וככזה, מייסדיה מייצגים את כלל הגופים הפועלים בדרום – רשויות השלטון המקומי, התאגדויות של חברות ותאגידים ועמותות. המייסדים חתומים על מסמך היסוד של המועצה ובכך מעניקים לה מנדט לפעול לקידום הנגב. מייסדי מועצת הנגב הם הרוח הגבית לפעילותה ומסייעים בקידום מטרותיה ובמהלכים בהם נוקטת.

רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע

טלאל אלקרנאוי, ראש עיריית רהט

יחיאל זוהר, ראש עיריית נתיבות

שמוליק ריפמן, ראש מ.א רמת הנגב

מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת

טלי פלוסקוב, ראש עיריית ערד (לשעבר)

טומאן אבו רקייק, ראש מ.מ תל שבע

אבו ערער מטאוע, ראש מ.מ ערערה

אבנר בן גרא, ראש מ. מ מיתר

סאלם אבו עייש, ראש מ.מ לקייה

רוני מרום, ראש מ. מ מצפה

אלי לוי, ראש מ. מ להבים

דב ליטבינוף, ראש מ. א תמר

אלון שוסטר, ראש מ.א שער הנגב

אהוד גת, ראש מ. א אילות

אייל בלום, ראש מ. א ערבה תיכונה

ד"ר איציק תומר, ראש מ. א אלקסום

יונה רחמים, ראש מ. א נווה מדבר

תמיר עידאן, ראש מ.א שדות נגב

אלון דוידי, ראש מ.א שדות נגב

אל הרפז, נציג ציבור

סולטאן אבו עבייד, מנהל שתיל

גלית יחיא צפדיה, שתיל

תקווה עברון, שתיל

אורנה גיגי, מנכ"ל מכללת ספיר

ד"ר אהוד דוידסון, מנהל בית חולים סורוקה

שמוליק יפרח ,מנהל תאטרון ב"ש

ד"ר עדי ניר שגיא, מנהלת מרכז מנדל למנהיגות בנגב

פרופ' יהודה חדד, נשיא המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

פרופ' רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון

אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בב"ש והנגב

יוסי דלויה, יו"ר ונשיא לשכת המסחר והתעשייה

משה וחניש, יו"ר התאחדות המלאכה והתעשייה בישראל

פרופ' עמרי ידלין, נשיא מכללת ספיר

רן גרשפלד, יו"ר סניף התאחדות התעשיינים בדרום

עמיצור דמרי, מנהל תחום צעירים עולים ג'וינט ישראל

רוני פלמר, מנכ"ל תנועת אור משימות

ח'יר אלבז, מנכ"ל מכון הנגב אג'יק

בלה אלכסנדרוב, מנכ"ל עמותת תור במדבר

אבי דבוש, שתיל

יואב סמוחי, המכון למורשת בן גוריון

בתיה הצג'ס, נציגת ציבור

ניתאי שרייבר, מנכ"ל גוונים

יפעת הלל, נציגת ציבור

עדיאל אלגי, מנהל מרכז הצעירים בדימונה

ניבה ראם, מנכ"ל קולות בנגב

נילי סורקיס, מנהלת מרכז צעירים ערד

שלי סויסה, מנכ"ל צעירים בירוחם

הרב משה סולומון מנכ"ל הנני רשת הגרעינים הקהילתיים

ספא שחאדה, מנהלת מען

יהלומה זכות, חוסן אופקים

ג'ורג' מאייר, קונסול כבוד של צרפת

 

*הגדרות התפקיד נכונות לזמן ההצטרפות למועצה.